PODZIEL SIĘ

„Brunatni” mają za sobą serie treningów – w środę podopieczni Artura Derbina trenowali na murawie Stadionu Miejskiego w zajęciach wzięło udział 24 zawodników. Było nad czym pracować bo w ostatnim ligowym spotkaniu przegranym na wyjeździe z Wartą Poznań 0:1 widać było że „Brunatnym” brakowało skuteczności, co w efekcie przełożyło się na brak punktów.

Przed drużyną kolejna szansa na punkty. Będzie to trzynasty ligowy mecz w historii pomiędzy GKS Bełchatów i Radomiakiem Radom. Bilans dotychczasowych pojedynków jest remisowy, każda z drużyn wygrała czterokrotnie i tyle samo razy dzieliła się punktami.

Warto przypomnieć, że”Brunatni” po raz ostatni wygrali z radomianami aż 14 lat temu – byli wówczas na zapleczu Ekstraklasy – natomiast ostatnie sześć spotkań, rozgrywanych na poziomie 2 ligi, to trzy zwycięstwa rywali z Radomia i trzy remisy z rzędu. Jak będzie tym razem przekonamy się już w sobotę – początek spotkania o godzinie 19:00. Głównym arbitrem meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS Bełchatów a Radomiakiem Radom został wyznaczony Daniel Kruczyński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here