PODZIEL SIĘ

Komputery stacjonarne i laptopy, nowoczesne tablice interaktywne, pomoce dydaktyczne – Szkoła Podstawowa nr 8 wzbogaciła się o nowe sprzęty, z których już od nowego roku szkolnego będą mogli korzystać jej uczniowie.

Szkoła Podstawowa nr 8 wzbogaciła się o nowe pomoce i sprzęt. Wszystko za sprawą realizowanego z powodzeniem programu „Now@ Szkoła”. Placówka pod koniec ubiegłego roku przystąpiła do programu dzięki niemu teraz może doposażać sale i pracownie.

Nowoczesny sprzęt informatyczno-edukacyjny to w sumie 50 komputerów i laptopów a także specjalną szafa do ładowania i przechowywania sprzętu. Do tego placówka pozyskała 3 urządzenia wielofunkcyjne, głośniki bezprzewodowe i dwie tablice interaktywne.

Dzięki temu programowi pracownie m.in chemiczna, fizyczna, biologiczna, zostały w pełni doposażone w przyrządy laboratoryjne, szafę z odczynnikami chemicznymi, globusy czy mapy. W pracowniach humanistycznych nie zabraknie także słowników, atlasów, gier dydaktycznych. Uczniowie będą mieli także do dyspozycji plansze edukacyjne, karty i gry logopedyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here