PODZIEL SIĘ

W niedzielne popołudnie na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej swoje ligowe spotkanie rozegra Raków Częstochowa. W ramach meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się z Lechią Gdańsk.

Co istotne od 18 sierpnia, czyli od tej niedzieli każde spotkanie rozgrywane w randze meczu o niepodwyższonym ryzyku, Raków Częstochowa będzie mogła rozgrywać z kibicami drużyny przyjezdnej w sektorze gości.

Przypomnijmy klub z Częstochowy odwołał się od decyzji o zamknięciu sektora gości na stadionie GIEKSA Arena w Bełchatowie podczas spotkań rozgrywanych przez Raków Częstochowa. Władze miasta Bełchatowa przychyliły się do odwołania.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Częstochowy: „Dziękujemy Władzom Miasta Bełchatów za przychylenie się do naszego odwołania. Dziękujemy także naszym Kibicom, bo to Ich postawa pomogła nam w negocjacjach z miastem. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach udowodnimy, że zmiana pierwotnej decyzji była dobrym posunięciem – powiedział prezes Wojciech Cygan”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here