PODZIEL SIĘ

Wiesław Dobkowski ponownie będzie ubiegał się o miejsce w Senacie RP. PiS już po raz  czwarty stawania na tego polityka w wyścigu do wyższej izby parlamentu. Dobkowski jest oficjalnym kandydatem z okręgu nr 28 obejmującego powiaty bełchatowski, piotrkowski również na prawach miasta oraz radomszczański.

Ta nominacja to potwierdzenie silnej pozycji Wiesława Dobkowskiego w partii. Wcześniej pojawiały się spekulacje o tym, że w okręgu nr 28 może być nowy kandydat.  

5 KOMENTARZE

  • dziadek – miernota, na emeryturę a nie do polityki!!!. Przecież on 1 zdania nie jest w stanie wyraźnie wymamrotać… czy on komukolwiek pomógł???

   2

   0
 1. Pokaż mi takiego młodego zorientowanego co pomoże,takiego co to umie dojrzeć biednego szeregowego obywatela i stanie w jego obronie na każdej płaszczyźnie .Najgłośniej krzyczy ten co to nie był nigdy bezrobotny,bezdomny albo zatrudniony na śmieciówce ,i takich nie wybieramy,ponieważ nigdy nie zrozumie syty głodnego- kiedy tego sam nie spróbuje.Brawo za odwagę p. Senatorze wiadomo,że nie każda sprawa nadaje się na forum, ale ja widzę że robi p. co może mimo przeszkód i tak trzymać.

  1

  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here