PODZIEL SIĘ

To są bardzo krótkie przygotowania do kolejnego spotkania – przed „Brunatnymi” mecz z Sandecją Nowy Sącz. W spotkaniu nie zagra na pewno Dawid Flaszka.

Po wolnym czwartku drużyna GKS Bełchatów wróciła do treningów w ramach przygotowań do niedzielnego meczu 6. kolejki z Sandecją Nowy Sącz. Z kadry „Brunatnych” po spotkaniu z Odrą Opole wypadł jeden zawodnik.To Dawid Flaszka, który w trakcie ostatniego ligowego spotkania doznał złamania drugiej kości śródręcza i w poniedziałek czeka go operacja. Pomocnik nie będzie miał więc szansy zagrać przeciwko drużynie, w której w minionym sezonie występował na zasadzie wypożyczenia z GKS. Sztab szkoleniowy podkreśla jednak, że do gry powinien być gotowy Mikołaj Grzelak, który z powodu silnego bólu łydki musiał opuścić boisko w 82. minucie. Żaden z „Brunatnych” nie pauzuje za kartki.

Dzisiaj bełchatowianie będą trenować po południu na boisku Miejskiego Centrum Sportu. W sobotę natomiast podopieczni Artura Derbina wyjadą po obiedzie w kierunku Bochni, gdzie będą stacjonować przed meczem a na boisku jednego z małopolskich klubów odbędą po drodze przedmeczowy rozruch.

Mecz na stadionie Sandecji zaplanowano 25 sierpnia o godz. 17:00. Sędzią głównym spotkania został wybrany Sebastian Jarzębak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here