PODZIEL SIĘ

Bełchatów jest jednym z miast na terenie kraju, gdzie zorganizowano pod gmachami sądów happening, w którym uczestnicy domagają się dymisji ministra sprawiedliwości i jednocześnie prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

To pokłosie głośnej sprawy hejtu w internecie kierowanego przeciwko sędziom. Jak podał onet.pl za sprawą miał stać wiceminister sprawiedliwości, który już pożegnał się z resortem.

Organizatorzy dzisiejszego happeningu domagają się dymisji ministra Zbigniewa Ziobry. Dzisiaj przed Sądem Rejonowym zebrało się około 20 osób.

1 KOMENTARZ

  1. Minister Ziobro to młody ,prężny,uczciwy i rzutki patriota,który stanął po stronie i w obronie naszych chrześcijańskich wartości , zwyczajów i moralności .Dlatego błędem było by odwołanie tak wartościowego człowieka. Wszyscy widzimy ,że nasze Sądy nie działają sprawnie i garstka niezadowolonych krzykaczy nie ma nic do powiedzenia .Rozwydrzenie i wyuzdanie POpaprańców
    przekracza wszelkie granice ,ale jak się głośno broni hasła „Róbta co chceta”to nic dziwnego ,bo „kto z kim przystaje -takim się staje”.Panie Ministrze Ziobro -każdy prawdziwy Polak jest z Panem -głowa do góry.

    1

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here