PODZIEL SIĘ

35-latek z gminy Szczerców zatrzymany za posiadanie środków odurzających, pokaźnych ilości nielegalnej krajanki tytoniowej i konopi indyjskich. Już usłyszał 3 zarzuty. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna był od pewnego czasu obserwowany przez funkcjonariuszy. 29 sierpnia weszli na teren jego posesji.

Łącznie na miejscu policjanci zabezpieczyli ponad 460 gramów narkotyków oraz ponad 90 gramów różnych środków psychotropowych. Przed posesją rosło kilka krzaków konopi indyjskich, co również zostało zauważone.

Dodatkowo w trakcie przeszukania jednego z garaży, policjanci zabezpieczyli 2 worki z krajanką tytoniową bez polskich znaków akcyzy, tzw. gilzy oraz sprzęt niezbędny do produkcji papierosów. 3 osoby, które znajdowały się na terenie posesji 35-latek, kobieta w tym wieku oraz 22-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Właściciel posesji usłyszał zarzut dotyczący nielegalnej uprawy konopi indyjskich, posiadania środków odurzających oraz nielegalnej produkcji wyrobów tytoniowych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających odpowie również 35-letnia kobieta oraz 22-letni mężczyzna.

foto: KPP Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here