PODZIEL SIĘ

W miniony weekend zawodnicy zrzeszeni w klubach strzeleckich z terenu województwa łódzkiego rywalizowali o „Puchar jesieni”, który był zarazem V rundą pucharu młodzików województwa łódzkiego w strzelectwie pneumatycznym. Mistrzostwa zorganizowano po raz kolejny w Hali Energia.

Zawodnicy reprezentujący kluby strzeleckie województwa łódzkiego rywalizowali w konkurencji karabinu i pistoletu pneumatycznego. W szranki stanęli sportowcy z licencjami reprezentującymi kluby m.in. z Bełchatowa, Łodzi, Szczercowa, Zduńskiej Woli i Radomska.

10m Karabin pneumatyczny 40 strzałów – młodzicy

  1. ŁAWNICZEK Mateusz SALWA-Szczerców 384,3
  2. FALANA Sebastian SOKÓŁ-Zduńska Wola 372,8
  3. OBOROWSKI Szymon KRUK Łask 345,0
  4. KRAJEWSKI Wiktor SPOŁEM-Łódź 313,3
  5. SWĘDRAK Kacper SALWA-Szczerców 302,5

10m Karabin pneumatyczny 40 strzałów – młodziczki

  1. SZYMANOWICZ Polina SPOŁEM-Łódź 401,4
  2. CYBULSKA Maja SPOŁEM-Łódź 381,5
  3. BILSKA Aleksandra SOKÓŁ-Zduńska Wola 371,4
  4. JASIŃSKA Joanna SOKÓŁ-Zduńska Wola 367,3
  5. LANGOWSKA Oliwia KRUK Łask 353,0
  6. KRYSIAK Klaudia 05 SALWA-Szczerców 270,0
  7. LANGOWSKA Kornelia KRUK Łask 225,2
  8. WYSOCKI Mateusz SALWA-Szczerców 230,2

10m Pistolet pneumatyczny 40 strzałów – młodzicy

  1. RATAJCZYK Hubert SOKÓŁ-Zduńska Wola 353 2x
  2. PŁUCIENNIK Jakub OSIR Koluszki 343 5x
  3. KACZMAREK Mateusz IGLICA Bełchatów 339 1x
  4. KĘPIŃSKI Maksymilian 10-ka Radomsko 323 3x
  5. JANOWSKI Damian OSIR Koluszki 317 1x
  6. KUCHARSKI Artur 10-ka Radomsko 302 1x
  7. MAKOWSKI Filip 10-ka Radomsko 301 1x

10m Pistolet pneumatyczny 40 strzałów – młodziczki

  1. KOMAR Laura IGLICA Bełchatów 342 3x
  2. SYDOR Joanna SPOŁEM-Łódź 336
  3. RUSIN Hanna 10-ka Radomsko 326 2x
  4. BORUSZAR Amelia SALWA- Szczerców 296 1x
  5. AUGUSTAJTYS Michalina KRUK-Łask 242 2x

10m Karabin pneumatyczny 50 strzałów – juniorzy młodsi

  1. KOROPACKI Kacper SOKÓŁ-Zduńska Wola 445,3

10m Karabin pneumatyczny 50 strzałów – juniorki młodsze

  1. KARASIŃSKA Eliza SALWA-Szczerców 488,0
  2. SZCZEPANIK Natalia SALWA-Szczerców 485,3
  3. OKIAŃSKA Wiktoria KRUK-Łask 467,3
  4. MALINOWSKA Natalia SALWA-Szczerców 464,9
  5. OGÓREK Alicja IGLICA-Bełchatów 345,2

10m Pistolet pneumatyczny 50 strzałów – juniorzy młodsi

  1. BLADA Wiktor 10-ka Radomsko 465 6x
  2. SZURA Julian IGLICA-Bełchatów 392 3x

10m Pistolet pneumatyczny 50 strzałów – juniorki młodsze

  1. PAPUGA Patrycja SALWA- Szczerców 427 4x

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here