PODZIEL SIĘ

Wczoraj zarząd województwa łódzkiego podpisał umowy z samorządami na dofinansowanie budowy dróg. Do powiatu bełchatowskiego trafi ponad 10 milionów złotych z Funduszu Dróg Samorządowych.

W samym Bełchatowie budowa będzie droga na terenie strefy przemysłowej B2-etap I w ramach zadania „Kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Bełchatowie przy ulicy Czaplinieckiej”-dofinansowanie ponad 1,5 mln zł.

W Gminie  Szczerców przebudowana zostanie droga gminna w ul. Żeromskiego w Szczercowie oraz rozbudowywana i przebudowywana będzie droga w Grudnej -dofinansowanie ponad 1,5 mln zł.

Gmina Kluki- przebudowa drogi gminnej w miejscowości Bożydar oraz budowa drogi wewnętrznej Roździn – Drzyzdówki – Strzyżewice – dofinansowanie blisko 900 tys. zł.

W Drużbicach przebudowywana będzie droga z dofinansowaniem ponad 600 tys. zł. Gmina Rusiec otrzyma 250 tys. zł na drogę Rusiec-Maliniec.

Powiat Bełchatowski podpisał umowę na przebudowę drogi powiatowej Bogdanów – Łękawa- z dofinansowaniem ponad 700 tys. zł.

Gmina Zelów otrzyma 2 mln zł na budowę drogi gminnej w miejscowości Kolonia Łobudzice, nawierzchni ulic Leśna, Przejazd i Podleśna w Zelowie.

Gmina Bełchatów 2 mln zł na przebudowę drogi gminnej Zdzieszulice Dolne – Kielchinów oraz drogi gminnej Ludwików-Nowy Świat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here