PODZIEL SIĘ

Stres i nałogi to jedne z największych wrogów serca. Jak podkreślają specjaliści unikając ryzyka, możemy zapobiec wielu zdrowotnym problemom – w miniony weekend bełchatowianie mogli za darmo zbadać stan swojego zdrowia – a wszystko w ramach Międzynarodowego Dnia Serca.

Ci, którzy zagościli na Dniu Serca mogli zbadać poziom cholesterolu i cukru, zmierzyć ciśnienie a także wykonać badanie EKG. Ponadto wyniki badań można było skonsultować ze specjalistą – dostępny był kardiolog, dietetyk oraz fizjoterapeuta. Chętnych do zbadania swojego zdrowia nie brakowało – jak podają organizatorzy wykonano ponad 150 badań i konsultacji.

Międzynarodowy Dzień Serca organizowany w miniony weekend w szkole w Grocholicach to wspólna inicjatywa PLUS, Grocholice Łączymy Pokolenia oraz PAKS.

Dla tych z Państwa którzy nie zdążyli dotrzeć do szkoły w Grocholicach mamy dobrą informacje – kolejna szansa na przebadanie się za darmo już za tydzień. Badania będą prowadzone w Szkole Podstawowej nr 12 na Binkowie (06.10.2019 niedziela, godz. 13.00 – 17.00).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here