PODZIEL SIĘ

W najbliższą sobotę 5 października, mężczyźni z Bełchatowa po raz kolejny przejdą ulicami miasta. Będzie to trzecia edycja Męskiego Różanca.

Wierni tradycyjnie rozpoczną to wydarzenie mszą święta o godzinie 9:30 w parafii pw. NMP Matki Kościoła i św. Barbary na os. Dolnośląskim by następnie z różańcami w dłoniach przemaszerować do parafii farnej przy ul. Kościuszki.

Jak podkreślają organizatorzy „tego dnia ramię w ramię stajemy w szyku, i z modlitwą na ustach, będziemy pokutować za grzech aborcji”.

12 KOMENTARZE

 1. Aborcja to indywidualna sprawa kobiety, a nie panów polityków głownie z Pisu. Jest także przykazanie :Nie kradnij” które można zinterpretować np : nie lataj samolotami za 1 mln zł do domu bo innym zabierasz kasę np ubogim przyszłym matkom. Może nie jedna urodziła by gdyby dostał jakiś dodatek w PLN.

  2

  1
 2. Aż trudno uwierzyć, że w naszym mieście dzieją się takie rzeczy. Trzeba być naprawdę odpornym na wiedzę, żeby się sprowadzić do takiego poziomu intelektualnego.

  1

  1
 3. Dla tych ludzi nie ma już ratunku. Raczej nie wiedzą, że jedyne co po nas zostaje, to pamięć innych, a ta nie może być inna, niż ich potępiająca za głupotę, a więc bardzo krótka.

  3

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here