PODZIEL SIĘ

Siatkarze bełchatowskiej Skry przygotowują się do nowego sezonu Plusligi, kibice za to odliczają już dni do pierwszego meczu. Jak przedstawia się terminarz? Kiedy pierwszy mecz w hali Energia?

Jeśli ktoś już wcześniej zapoznawał się z terminarzem Plusligi – musi dokonać aktualizacji bowiem doszło do kilku zmian w terminach spotkań z udziałem PGE Skry. Zmiany czekają już w pierwszej kolejce, bowiem pierwotnie wyjazdowy mecz PGE Skry miał odbyć się w sobotę, 26 października. Ostatecznie spotkanie zostanie rozegrane dzień później w niedzielę 27 października. Zmianie uległ również termin domowego meczu PGE Skry z Asseco Resovią z 12. kolejki. To spotkanie zostanie rozegrane awansem, a kibiców zapraszamy do hali Energia 20 listopada.

W innych terminach odbędą się także mecze 13. i 14. kolejki. Wyjazdowe spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn ostatecznie zaplanowano na 18 grudnia, a domowe starcie z Treflem na 5 lutego przyszłego roku.

Ostatnią zmianą jest termin wyjazdowego meczu w Suwałkach. PGE Skra zmierzy się z tamtejszym MKS Ślepsk Malow 8 lutego.

Pierwszy mecz w hali Energia kibice będą mogli obejrzeć 30 października wówczas w ramach 2. kolejki Plusligi PGE Skra zagra z GKS Katowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here