PODZIEL SIĘ

Nowy sezon to nowe możliwości – zwłaszcza dla kibiców siatkarskiej drużyny. Jakie udogodnienia przygotowano dla fanów PGE Skry Bełchatów?

Bełchatowski klub przygotowuje się do rozgrywek nie tylko sportowo, ale również organizacyjnie. Jedną z ważnych zmian jest ulepszenie systemu biletowego oraz karnetowego.

Zakup biletów i karnetów będzie jeszcze prostszy i przyjemniejszy. Wszystko za sprawą nowego systemu. Fani będą mieli większą różnorodność, jeśli chodzi o przechowywanie swoich wejściówek. Będzie je można tradycyjnie wydrukować lub okazać służbom informacyjnym w hali Energia na urządzeniu mobilnym.

Nowością będzie specjalna karta lojalnościowa, która umożliwi zbieranie punktów. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów fani będą mogli wymieniać je na klubowe gadżety. Dodatkowo nowy system będzie miał rozbudowany program rabatowy.

Oprócz ulepszeń biletowych i karnetowych PGE Skra kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców i rusza w Polskę ze swoim sklepem. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce. Podczas meczów wyjazdowych fani będą mogli kupować gadżety bełchatowskiego klubu ze specjalnego mobilnego sklepu.

Przypominamy pierwszy mecz PGE Skra zagra 27 października w Gdańsku gdzie zmierzy się z zespołem prowadzonym przez byłego gracza i II trenera Michała Winiarskiego – natomiast pierwszy mecz u siebie bełchatowianie rozegrają 30 października z GKS Katowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here