PODZIEL SIĘ

Najpierw test wiedzy ogólnej potem tor przeszkód – za nami powiatowe eliminacje „Konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie” – kto wywalczył pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikował się do finału wojewódzkiego?.

Ten konkurs ma już w naszym powiecie swoją historię – od 14 lat uczniowie drugich klas szkół podstawowych powiatu bełchatowskiego walczą o miano najlepszej drużyny w konkursie sprawdzającym ich wiedzą o bezpieczeństwie i sprawność fizyczną. Wczoraj w hali widowiskowo sportowej czuć było ducha sportu – w zawodach wystartowało 12 dwuosobowych drużyn składających się z dziewczynki i chłopca. Na początku uczniowie musieli rozwiązać test wiedzy ogólnej dotyczący bezpieczeństwa w różnych sytuacjach m.in. na drodze -w drugim etapie, pokonywali tor przeszkód.

Tegorocznymi zwycięzcami konkursu zostali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie: Ewa Niewieczerzał i Grzegorz Burasiewicz. I to oni będą reprezentować nasz powiat podczas konkursu wojewódzkiego. Trzymamy za nich mocno kciuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here