PODZIEL SIĘ

Patryk Marjan, to młody polityk z Bełchatowa, o którym niejednokrotnie jeszcze będzie się mówić.  Po ostatnich wyborach mimo bardzo dobrego wyniku nie dostał się do Sejmu RP. Został za to wybrany przez członków ugrupowania do prezydium partii KORWiN.

Wybory władz partii zorganizowane zostały w niedzielę. Wybranych zostało 6-ciu wiceprezesów oraz członkowie prezydium partii. Patryk Marjan znalazł się w składzie prezydium.

Jak napisał na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych wybrano go do „najbardziej elitarnego organu władzy, od którego w dużej mierze zależeć będzie kierunek, w którym podąży największa wolnościowa partia w Polsce – filar Konfederacji”.

Patryk Marjan dodaje, że wie co chce zrobić i do czego dążyć. Jednocześnie poinformował, że ze względu na nowe obowiązki zmuszony jest do ograniczenia swojej działalności w Stowarzyszeniu Bełchatowianie dla Narodu.  

1 KOMENTARZ

  1. Panie Patryku Marjanie -Trudno poprawić naturę ,ale trzeba się oliwić ,konserwować tak ,żeby można godnie stanąć w szranki w obronie Naszej Małej Ojczyzny.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here