PODZIEL SIĘ

Impreza skierowana jest do uczniów szkół podstawowych działających na terenie powiatów bełchatowskiego, radomszczańskiego, piotrkowskiego, tomaszowskiego czy pajęczańskiego. Jest to coroczna impreza w której uczestniczy około 200 osób.

Zainteresowani mają czas do 25 listopada, by zgłosić swój udział w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kleszczowie.

Rajd jest organizowany z inicjatywy Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych (PTSM) przy współpracy z Zarządem Oddziału Terenowego PTSM w Piotrkowie Trybunalskim i pod patronatem Wójta Gminy Kleszczów.

Impreza odbędzie się 30 listopada i będzie wydarzeniem jednodniowym. Rozpocznie się o godz. 8 na terenie szkoły podstawowej w Kleszczowie, a zakończy o godz. 13.30 w altanie biwakowej na terenie Rezerwatu Przyrody „Łuszczanowice”.

Cele rajdu barbórkowego jak podaje urząd w Kleszczowie to m.in. popularyzacja działalności PTSM, wzbogacanie wiedzy o ekologii i regionie, promocja zdrowego stylu życia poprzez propagowanie aktywności ruchowej.

W rajdzie biorą udział grupy składające się z 6 – 8 uczniów szkół podstawowych pod opieką nauczyciela. Szczegółowe informacje o tym, na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy oraz jak powinni się wyposażyć zawiera regulamin rajdu, dostępny na stronie internetowej www.spkleszczow.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here