PODZIEL SIĘ

Rodzic jednego z uczniów liceum im. Kochanowskiego pisze do redakcji, że czuje się zaniepokojony sytuacją, w której osoba bezdomna z alkoholem w dłoni weszła na teren szkoły i zaczepiała uczniów. Sytuacja jego zdaniem była niebezpieczna, tym bardziej, że nie zdarzyła się po raz pierwszy.

Rodzic, który chce zachować anonimowość przysłał do redakcji filmy z nagraniami osoby bezdomnej przebywającej i szarpiącej się przed szkołą oraz z lekcji na którą wtargnął. Jak argumentuje nie po raz pierwszy doszło do zakłócania porządku w szkole.

Rodzic czuje się zaniepokojony, chodzi w końcu o bezpieczeństwo uczniów. Jak dodaje w szkole wprowadzono w ubiegłym roku identyfikatory, które miały uniemożliwić wejście na teren placówki osobom nieuprawnionym. Jednak w ostatnim czasie już dwukrotnie doszło do incydentów z osobą bezdomną.

Rodzić chce rozwiązania problemu, dlatego rozmawia z dyrekcją Kochanowskiego. My również skontaktowaliśmy się z szefostwem placówki w tej sprawie. Niestety dyrektor dzisiaj była nieobecna. Do sprawy wrócimy w poniedziałek.

5 KOMENTARZE

  • Typowe zachowanie nauczycieli Kochanowskiego. Zamiatają sprawy pod dywan albo szukają winnych wśród uczniów, byle tylko nikt z pracowników nie oberwał.

   11

   4
 1. Z relacji mojej córki, która też jest uczniem tej szkoły, wynika, ze to uczniowie ułatwiają wejście temu Panu. Robią tzw. sztuczny tłok i chłopak bez problemu wchodzi do szkoły. Proponują mu, że jak uda mu się wejść do szkoły to dostanie od nich 1 zł., a wiadomo jaki to element i on za 1 zł zrobi wszystko. uczniowie później mają ubaw z całej sytuacji a nauczyciele są w tej sprawie bezradni. Osobiście uważam, ze skoro w szkole jest monitoring to właśnie tych uczniów powinno się ukarać.

  4

  14
  • Niemniej jednak bezdomny zdołał wejść do szkoły w trakcie trwania lekcji, a nawet wejść do jednej z klas. Wtedy nie ma żadnego ruchu tak jak i osoby pilnującej wejścia do szkoły.

   12

   0
  • hmm….Ciekawe kto z kadry nauczycieli to napisał. Oczywiście kto winny? – uczniowie. Jakiej postawy nauczyciele przez to uczą swoich uczniów? Kłam i oszukuj aby tylko uniknąć konsekwencji.
   Pozdrowienia dla całej kadry, której brak zupełnie odwagi cywilnej i odpowiedzialności za swoje zaniedbania.

   12

   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here