PODZIEL SIĘ

Bełchatów ma być jednym z 10 miast gdzie jeszcze w grudniu do 24 lutego czynne będzie bezpłatne lodowisko na świeżym powietrzu.

To pomysł jednego z banków. Zamysł jest taki, by w wybranych miastach stworzyć lodowisko pod gołym niebem, gdzie mieszkańcy nieodpłatnie mogliby korzystać ze ślizgawki. Wszędzie w centralnej części miasta.

W Bełchatowie lodowisko powstanie na placu Narutowicza przy Gigantach Mocy. Będzie miało 300 metrów powierzchni oraz własną wypożyczanie łyżew z pełną rozmiarówką. To już będzie opcja płatna  – 6 zł od osoby, chyba, że ktoś jest klientem tego właśnie banku i zapłaci za wypożyczenie kartą, wówczas koszt wyniesie 1 zł.

Już jutro wyrównywany będzie teren pod lodowisko. Budowa ma ruszyć 6 grudnia. W dniach 9 -10 grudnia dostarczone zostaną kosze, kontenery, przenośne toalety.

Lodowisko ruszy w piątek 13 grudnia. Czynne będzie w godzinach 10.00 -20.00. Dla najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze jeździć przygotowane zostaną chodziki „misie” z których będzie można skorzystać.         

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here