PODZIEL SIĘ

Nadmierna prędkość i brak pasów były najprawdopodobniej przyczyną śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj po godzinie 11:00 na DK 74

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74 – ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość kierowcy bmw, który na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód przewrócił się na bok. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 44 – letnia kobieta kierująca samochodem, mieszkanka gminy Szczerców.

6 KOMENTARZE

  • ty młoteczku specjalnie tak zrobili, bo to co na tej drodze się wyprawiało to głowa mała, wyprzedzanie na 3ciego a nawet na 4tego to była norma, jeżdżę tą drogą dość często i mam porównanie jak jest teraz a jak było.
   Drugą sprawą jest że Beemką się wolno nie jeździ (przeważnie:)

   0

   1
  • Szybciej jeszcze trzeba było jechać, dobrze tylko że nikt jadący z przeciwka nie zginął przez takiego kierowce.

   0

   0
 1. A dlaczego tak szybko jechała? Jeśli jedziesz zgodnie z przepisami, to siła odsirodkowa nie wyniesie samochodu na przeciwległy pas. Szkoda kobiety i rodziny, współczuję bardzo.

  0

  0
 2. Dokładnie wcale nie trzeba niewiadomo jak szybko jechać, przy 90 jak złapiesz nieutwardzone pobocze może stać się tragedia. Teraz zgarniają na pasy… One raz ratują a raz zabijają….

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here