PODZIEL SIĘ

„Tutaj w Bełchatowie musimy patrzeć w przyszłość ze szczególną troską, bo Bełchatów to serce polskiej energetyki i każda rodzina mieszkająca w tym regionie jest w jakiś sposób z nią związana. Wiemy, że dziś energetyka potrzebuje mądrych zmian, a na naszych barkach spoczywa szczególna odpowiedzialność za krajowy sektor energetyczny.” – mówił dzisiaj podczas uroczystości Ryszard Wasiłek wiceprezes zarządu ds. operacyjnych Polskiej Grupy Energetycznej.

O trudzie ciężkiej pracy górniczej, dzięki której zapewniona jest stabilizacja energetyczna kraju mówił prezes PGE GiEK S.A. Robert Ostrowski podkreślił, że PGE GiEK S.A. to firma nowoczesna, nastawiona na nowe technologie. Najnowsze bloki węglowe spełniają wyśrubowane wymagania środowiskowe.  

Były podziękowania i życzenia również te przesłane przez najważniejsze osoby w państwie Prezydenta Andrzeja Dudę i Mateusza Morawieckiego prezesa Rady Ministrów.

Tradycyjnie już uhonorowano pracowników spółki  odznaczeniami państwowymi i branżowymi. W tym postanowieniem Prezydenta RP Złotymi, Srebrnymi  i Brązowymi Krzyżami Zasług i Medalami za Długoletnią Służbę. Przyznane zostały również stopnie Generalnego Dyrektora Górniczego i Dyrektora Górniczego oraz odznaczenia Zasłużonych dla Polskiej Geologii.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here