PODZIEL SIĘ

Po Szczercowie czas na Zelów. Społeczna lodówka od jutra będzie dostępna także w Zelowie.

Lodówkę gmina pozyskała dzięki współpracy z Fundacją „Weź Pomóż” z Wrocławia. Podobnie jak w Szczercowie lodówka będzie wspólna i dostępna przez 24h na dobę dla wszystkich – każdy może wkładać do niej żywność i każdy kto potrzebuje z tej żywności może korzystać.

Oficjalna inauguracja społecznej lodówki nastąpi 5 grudnia o godz. 10:00 przy starym Urzędzie Miejskim od ul. Szkolnej

2 KOMENTARZE

  1. Ciekaw jestem czy ktoś kontroluję w jakim stopniu z lodówki korzystają drobni pijaczkowie, którzy dzięki temu zyskując darmową strawę będą mogli zaoszczędzone środki pieniężne przeznaczyć na alkohol. Przypomina mi się analogia z wielkim otwarciem siłowni na wolnym powietrzu. Efekt – nie spotka tam się osób ćwiczących gdyż oblegane są przez grupy popijające piwka i menelstwo. Poniszczone ławki, pozostawione puszki i butelki świadczą o tym jaki tam jest klimat – a miało być tak po Europejsku, a jest po Zelowsku…. ale co tam piękne otwarcie było i ładne zdjęcia poszły w świat.

    0

    0
  2. Ty za te siłownie i dewastację okolic to ktoś powinien beknąć. Gruba kasa poszła na projekty i przygotowanie terenu, a na kamery albo choć jedną już zabrakło. A jak między blokami poniszczyli ławki to był apel na sronach miasta żeby jednak szanować wspólna własność i nie niszczyć. To jak by dać zgodę na sklep monopolowy w jakimś tam miejscu, apotem ubolewać że są awantury, syf i mieszkańcy się skarżą na szumowiny. Trochę wyobraźni życzę.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here