PODZIEL SIĘ

„Kiedy przyjedzie” to aplikacja mobilna, dzięki której można szybko i łatwo sprawdzić za ile minut przyjedzie na dany przystanek autobus MZK.

Każdy, kto korzysta z miejskiej komunikacji może nieodpłatnie zainstalować aplikację w sowim telefonie. Poinformuje ona nie tylko za ile minut przyjedzie autobus, ale również podpowie którą linię MZK wybrać, by droga z punktu A do B była najkrótsza. Można również sprawdzić aktualny rozkład jazdy.

To nie wszystko. Aplikacja aktualizowana jest co 15 sekund, dzięki czemu pasażerowie na bieżąco mogą śledzić, czy na trasie nie wystąpiły jakieś opóźnienia. Dodatkowo dowiemy się również jakim autobusem będziemy jechać np. czy będzie to elektryk.

Administratorem programu jest Miejski Zakład Komunikacji. Zakup sfinansowany został w ramach projektu „Zakup taboru nieskonsygnowanego wraz z przebudową niezbędnej infrastruktury do obsługi pasażerów w Bełchatowie”. Całkowity koszt aplikacji to ponad 150 tysięcy złotych, z czego ponad 80 tysięcy pochodzi z dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lara 2014 -2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here