PODZIEL SIĘ

Jak powinien wyglądać stół wigilijny? Powinien z pewnością przykuwać uwagę rodziny i przybyłych gości wyjątkowymi dekoracjami.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami zapewne wiele osób zastanawia się już teraz co zrobić by stół wyglądał wyjątkowo. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 wczoraj stanęli w szranki konkursu, którego efekty mogą Państwa zainspirować.

Wczoraj uczniowie zdobili, dekorowali i swoją pracą pokazywali jakie są aktualne trendy. Do konkursu przystąpiło 10 zespołów. Jury oceniając stoły miało twardy orzech do zgryzienia – jak podkreślała dyrektor placówki co roku poziom jest wyższy.

Zwycięzcy konkursu mogli liczyć na ciekawe nagrody rzeczowe. Najwyżej jury oceniło pracę Oliwii Rąkowskiej i Klaudii Kalwinek. Drugie miejsce zajęły Natalia Rybak i Karolina Bartos. Trzecie miejsce Katarzyna Cieślak i Kinga Samborska.

2 KOMENTARZE

  1. gdzie się podział anioł z ronda Andersa,pytanie do radnych miasta Bełchatowa ,był ubrany przez kilka lat na swieta Bożego narodzenia

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here