PODZIEL SIĘ

Póki co na nartach na Górze Kamieńsk nie poszusujemy bowiem temperatury nie są na tyle sprzyjające by rozpocząć naśnieżanie.

Jak jednak można przeczytać na oficjalnej stronie Góry Kamieńsk – wszystko jest w gotowości – urządzenia przeszły stosowne przeglądy techniczne i uzyskały wymagane przepisami dopuszczenia do ruchu.

Na początkujących narciarzy i snowboardzistów oczekuje nowy przenośnik taśmowy SunKid o długości 150 metrów oraz równoległy do niego podjazd z igielitu pod trasą wyciągu talerzykowego. Niestety na te atrakcje będzie trzeba poczekać.

Trasy narciarskie mogą być przygotowywane za pomocą armatek śnieżnych przy temperaturze wynoszącej co najmniej trzy stopnie poniżej zera. By odpowiednio przygotować stok trzeba około tygodnia naśnieżania.

1 KOMENTARZ

  1. Góra Kamieńsk i jej nasniezanie to jak wrozenie z fusów – sezon wyjdzie albo nie wyjdzie. Fajny pomysl na stok w centrum Polski ale niestety warunki pogodowe jakos jej nie sprzyjaja. Poza tym jak alarmuja znawcy – idzie ocieplenie klimatu – zatem trzeba myslec o jakiejs alternatywie.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here