PODZIEL SIĘ

Nawet do 48 tys. 250 zł bezzwrotnego wsparcia finansowego na uruchomienie działalności, szkolenie i doradztwo. Osoby, które chcą skorzystać z oferty czas na złożenie dokumentów mają do 9 stycznia.

Do czwartku osoby zainteresowane uruchomieniem własnego biznesu, mogą zgłaszać się do programu Silni w Biznesie, który będzie realizowany na terenie województwa łódzkiego. Wnioski należy składać w Bełchatowsko – Kleszczowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ulicy Ciepłowniczej 5 w Bełchatowie. Na stronie internetowej parku są dostępne formularze zgłoszeniowe.

Program obejmował będzie 32 osoby. Trzeba mieć pomysł na własny biznes, być osobą bezrobotną zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy lub aktywnie poszukującą zatrudnienia i mieć ukończone 30 lat.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do programu, mogą liczyć na 70 godzin szkolenia i doradztwa przygotowującego do założenia i prowadzenia własnej działalności. Uczestnicy programu otrzymają ponad 23 tysiące złotych na samo uruchomienie działalności, niezbędne zakupy, a później pomostowe wsparcie finansowe w wysokości 21 tysięcy złotych. Będzie ono wypłacane w transzach miesięcznych przez 6 miesięcy lub cały rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here