PODZIEL SIĘ

Czy jednym z Twoich marzeń jest zobaczenie od kuchni jak wygląda życie sportowca – w tym treningi, odprawy i całe przygotowanie. Jeśli odpowiedz na to pytanie brzmi TAK – masz szansę spełnić swoje marzenie wspólnie z PGE Skrą Bełchatów i siatkarzem Kacprem Piechockim, który zaprasza na dzień meczowy zakończony kolacją-spotkaniem w jego towarzystwie.

PGE Skra Bełchatów zaprasza do wyjątkowej licytacji, z której cały dochód zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To niepowtarzalna okazja, by wspólnie potrenować pod wodzą trenera Michała Mieszko Gogola i zobaczyć jak wygląda przygotowanie do meczu. Kulminacją całej akcji będzie spotkanie z Treflem Gdańsk (wstępny termin 5 lutego) lub Grupą Azoty Kędzierzyn-Koźle (wstępnie 15 lutego), który zwycięzca licytacji obejrzy w towarzystwie sztabu szkoleniowego. To jednak nie koniec atrakcji – osoba, która zwycięży w licytacji, będzie także towarzyszyła sztabowi w rozruchu przedmeczowym, odprawie video oraz zostanie gościem studia przedmeczowego PGE Skry.

Atrakcji nie zabraknie również po samym spotkaniu. Zwycięzca licytacji otrzyma koszulkę meczową z autografami siatkarzy oraz klubowe gadżety, a także będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęć z siatkarzami PGE Skry. Następnie pójdzie na kolację z Kacprem Piechockim. Istnieje również możliwość treningu indywidualnego z naszym libero.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here