PODZIEL SIĘ

Piłkarze GKS Bełchatów rozpoczęli przygotowania do kolejnej rundy – oprócz treningów na własnych obiektach w planach mają także mecze kontrolne.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej piłkarze Artura Derbina mają zaplanowanych osiem sparingów, które rozegrają jeszcze przed startem rundy oraz dwa po pierwszych kolejkach. Większość z tych spotkań „Brunatni” rozegrają na własnych obiektach.

Pierwszy zimowy sparing z liderem Fortuna 1 Ligi, Wartą Poznań, odbędzie się 25 stycznia w Swarzędzu. Kolejne „Brunatni” zagrają z GKS Tychy, Górnikiem Łęczna, Zniczem Pruszków, GKS Jastrzębie, Skrą Częstochowa, Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz Radomiakiem Radom. Ostatnie spotkanie bełchatowianie będą rozegrać w formacie 4 x 30 minut – mecz odbędzie się na GIEKSA Arenie.

W marcu natomiast, już po starcie ligi, GKS zmierzy się z drugim zespołem Miedzi Legnica i Lechią Tomaszów Mazowiecki (lub Orkanem Buczek) spotkania zostaną rozegrane najprawdopodobniej 1 i 8 marca – w tych meczach będą mieli okazję zagrać ci zawodnicy, którzy nie wystąpią w lidze lub zagrają w mniejszym wymiarze czasowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here