PODZIEL SIĘ

Bełchatowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał rekordową sumę. W tym roku orkiestra zbierała środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Po raz kolejny bełchatowianie nie zawiedli i to zarówno jeśli chodzi o wpłaty do puszek jak i całą organizację tegorocznego finału. Wolontariuszy WOŚP można było spotkać na ulicach Bełchatowa, najwięcej jednak działo w galerii Olimpia, gdzie, podobnie jak przed rokiem, zaplanowano główne wydarzenia tegorocznego finału.

Tegoroczna odsłona finału obfitowała w wiele atrakcji były pokazy pierwszej pomocy, wystawa luksusowych samochodów oraz motocykli. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych m.in. dmuchanego zamku, animacji i malowania buziek. Nieco starsi mogli spróbować swoich sił w sztukach walki.

Wiele działo także na placu przed galerią, gdzie zorganizowano m.in pokazy motocykli enduro. Natomiast dzieci mogły poczuć się jak dorośli zasiadając za kierownicą wielkich maszyn.

Końcowy wynik 28. Finału WOŚP w Bełchatowie to 173350,37 zł. Pobity został zatem dotychczasowy rekord z 2019 roku kiedy zebrano 118 tys. złotych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here