PODZIEL SIĘ

Już 26 stycznia odbędzie się wyjątkowy bieg przyjaciół GKS Bełchatów. Żadnego kibica „Brunatnych” nie powinno na nim zabraknąć.

26 stycznia 2020 roku odbędzie się niecodzienne wydarzenie biegowe, bieg „Gorących Kibiców Serc”. Każdy sympatyk „Brunatnych” swym udziałem w tym wydarzeniu będzie miał możliwość wyrazić swoje wsparcie dla klubu, który znajduje się aktualnie w trudnej sytuacji organizacyjno – finansowej. Uiszczenie opłaty startowej za bieg jest dobrowolne. Jego minimalna kwota wynosi 20 zł.

W biegu, poza przyjaciółmi klubu, udział wezmą zawodnicy i trenerzy pierwszej drużyny występującej w Fortuna 1 Lidze oraz zespołu rezerw i licznych grup młodzieżowych. Do pokonania będzie symboliczne 1977 metrów.

Biuro Organizacyjne zawodów znajdować się będzie w budynku Stadionu Miejskiego lub na jego parkingu a funkcjonować będzie w dniu biegu – w godz. 14:00 – 16:00. Zgłoszenia do biegu prowadzone są przy użyciu specjalnego formularza internetowego lub w dniu biegu w Biurze Zawodów. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej MCS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here