PODZIEL SIĘ

Do końca lutego mają się zakończyć prace remontowe budynku przy Staszica, tak by w marcu można było przenieść MOPS w nowe miejsce. Ta inwestycja przede wszystkim ma poprawić komfort obsługi klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.   

Obecny budynek zajmowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przy ulicy Dąbrowskiego dosłownie pęka w szwach. Zadań z zakresu pomocy społecznej przybywa, a obecna siedziba jest zbyt mała, by można było mówić o komforcie pracy. W ubiegłym roku rozpoczął się remont budynku. Prace są już na ukończeniu.

Budynek jest duży i przestronny, co daje spore możliwości przystosowania pomieszczeń pod potrzeby MOPS-u. Zakres wykonanych tu prac jest ogromny. Od przystosowania pomieszczeń, wymiany instalacji po budowę windy i przystosowania obiektu pod potrzeby osób niepełnosprawnych. Koszt to 1 milion 900 tysięcy złotych.   

Na tej inwestycji mają skorzystać przede wszystkim klienci MOPS-u. Lepsze warunki pracy będą mieć również zatrudnieni tu pracownicy.

Nadal nie zapadła decyzja jak wykorzystane będą pomszczenia w budynku przy Dąbrowskiego, kiedy wyprowadzą się z niego pracownicy MOPS. Nie wykluczone, że w budynku tym pozostanie księgowość i administracja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.       

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here