PODZIEL SIĘ

W spółce Elbest trwa proces naprawczy. Chodzi o poprawę wyników finansowych i opłacalności spółki. 109 pracowników pożegnało się z pracą w  tej firmie, a ośrodek Wawrzkowizna będzie zamykany na okres zimowy.

Jak zapewnia PGE GiEK S.A. 109 pracowników, którym podziękowano za pracę w spółce Elbest, przeniosiono do innych spółek zależnych od Polskiej Grupy Energetycznej Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Jak podkreśla rzecznik prasowa, na warunkach niemniej korzystnych niż u dotychczasowego pracodawcy.

W ramach ratowania finansów spółki zdecydowano również o zamknięciu ośrodka Wawrzkowizna na zimę. W tym czasie nie będzie można wynajmować domków czy korzystać z restauracji. Będą one wyłączone z eksploatacji przez ten czas. Pracować będzie jedynie stadnina koni.  

W komunikacie podkreślono jednak, że nie ma planów ani zamykania, sprzedawania bądź dzierżawienia ośrodka. Ten w sezonie letnim funkcjonował będzie jak dotychczas.

1 KOMENTARZ

  1. Przecież dopiero co zatrudniono czterech nowych dyrektorów (wcześniej był jeden) i nowego prezesa. Więc chyba sytuacja Elbestu jest bardzo dobra. Chłopaki dostali super pensje, samochody i wyżywienie za free. Bawimy się!

    5

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here