PODZIEL SIĘ

Dzisiaj wieczorem PGE Skra zagra z Cuprum Lubin. Jak zaznacza przed spotkaniem trener bełchatowskiego zespołu „Chcemy wziąć rewanż za porażkę w pierwszej rundzie i taki cel będzie nam przyświecał”.

Bełchatowianie w ostatnim meczu z GKS Katowice zagrali bardzo dobrze i zasłużenie pokonali rywali 3:0. „Mnie najbardziej cieszy nasza gra w bloku i obronie, bo od pierwszego meczu zrobiliśmy bardzo duży progres i na dobrą sprawę porównując początek sezonu i punkt, w którym jesteśmy, to widać różnicę. Idziemy w dobrą stronę. Ostatnio chłopaki dostali trochę na siłowni, ale już ich to puszcza” zaznacza Michał Mieszko Gogol.

Zespół wypracował styl, dzięki któremu chce walczyć o najwyższe trofea w Polsce. „PGE Skra ma grać agresywnie na zagrywce i mocno atakować. Tacy byliśmy w ostatnim meczu. Teraz mamy kolejny minimaraton: trzy mecze do rozegrania w ciągu sześciu dni. Poniedziałek poświęciliśmy na odpoczynek i odnowę, a teraz chcemy wziąć rewanż za porażkę w pierwszej rundzie i taki cel będzie nam przyświecał. Każdy mecz w naszej lidze jest wymagający. Nie ma słabych drużyn i trzeba bardzo się pilnować” podkreśla M. M. Gogol.

Początek środowego meczu z Lubinem o godz. 18.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here