PODZIEL SIĘ

Przemysław Zdybowicz wraca na Sportową. 20-letni napastnik został na pół sezonu wypożyczony z ekstraklasowej Wisły Kraków – i od rundy wiosennej będzie walczył o punkty dla „Brunatnych”.

Wychowanek górniczego klubu już dołączył do drużyny Artura Derbina. Jak sam zaznacza cieszy się, że wrócił do Bełchatowa, by pomóc drużynie wspinać się w górę tabeli i strzelać bramki. Czas w Krakowie wspomina pozytywnie, bo był to dla niego osobiście dobry okres, kiedy wiele się nauczył, nawet pomimo porażek i trudnych momentów dla klubu.

Sezon 2019/20 Zdybowicz rozpoczął w drużynie „Brunatnych” jako zawodnik pierwszej jedenastki wystąpił w trzech meczach Fortuna 1 Ligi – w których zdobył dwa gole. W połowie sierpnia ubiegłego roku podpisał 4-letni kontrakt z Wisłą Kraków, w barwach której wystąpił w 8 spotkaniach PKO Ekstraklasy oraz jednym Totolotek Pucharu Polski.

Od sezonu 2016/17 Zdybowicz wystąpił dla GKS Bełchatów w 40 oficjalnych spotkaniach w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, Totolotek Pucharu Polski oraz II ligi.

źródło: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here