PODZIEL SIĘ

W niedzielę działacze, członkowie partii oraz sympatycy PiS powiatu bełchatowskiego podzielili się opłatkiem na spotkaniu noworocznym.

Ten zorganizowany został przez poseł Małgorzatę Janowską, senatora Wiesława Dobkowskiego i wójta gminy Bełchatów Konrada Koca.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele parlamentu Beata Mateusiak – Pielucha, Grzegorz Wojciechowski oraz Grzegorz Lorek. Były również obecne władze starostwa, rady powiatu, sejmiku wojewódzkiego, a także przedstawiciele PGE GiEK S.A.

Podczas spotkania podsumowano dokonania działaczy PiS w minionym roku. Padły również zapewnienia o konieczności mobilizacji i dołożenia wszelkich starań, by doprowadzić do uruchomienia odkrywki Złoczew.

foto: biuro poseł Małgorzaty Janowskiej

4 KOMENTARZE

 1. W naszym mieście jest niestety duża ilość osób o ewidentnym braku wiedzy ekonomicznej oraz zdolności rozumienia funkcjonowania gospodarki stąd tak chętnie popierają populistow. Niestety politycy wspomniani w artykule nie mają nic do zaoferowania oprócz rozwiązania typu- nowe podatki opłaty i zusy Ave zamian ochłap 500+ ( za które podatnik i tak już zaplacil).

  4

  2
 2. Sadząc po opublikowanych zdjęciach, to tych działaczy ubywa? Jest to jednak budujące, ponieważ populiści jeszcze nigdy nie zbudowali nic dobrego dla społeczeństwa.

  2

  1
 3. 90 % właścicieli psów nie sprzątają po nich wokół osiedli to są pewnie tacy co w mieszkaniu też nie sprzątają pewnie wody w ubikacji też nie spuszczają to wrodzeni brudasy

  0

  4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here