PODZIEL SIĘ

Wczoraj odbyła się sesja Rady Miasta. Radni między innymi ustalili plan pracy na 2020 rok.

Do końca roku planowo odbędzie się jeszcze 10 sesji. W każdy ostatni czwartek miesiąca z wyjątkiem lipca, w którym nie będzie sesji i grudnia, kiedy sesja odbędzie się wcześniej 17-go, jeszcze przed świętami.

Według zaplanowanych działań, w lutym radni dyskutować będą przede wszystkim nad aktualizacją Wieloletniego Planu Inwestycyjnego. W marcu przedstawiane będą raporty i sprawozdania między innymi z działalności Straży Miejskiej, realizacji programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie czy raport z zakresu współpracy z miastami partnerskimi.

Podczas kwietniowej sesji radni dyskutować będą o oświacie. Maj zdominuje działalność Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W czerwcu radnym przedstawiony zostanie między innymi roczny raport wykonania budżetu za 2019 roku. Radni również zdecydują o udzieleniu absolutorium zarządowi miasta.

Sierpniowe posiedzenie to przede wszystkim sprawa przygotowania jednostek oświatowych do nowego roku szkolnego. We wrześniu mowa będzie o spółkach miejskich, w październiku uchwalone zostaną lokalne podatki na przyszły rok. Listopad zdominują sprawy społeczne, w grudniu przyjęty zostanie budżet miasta na przyszły rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here