PODZIEL SIĘ

Jak informuje GDDKiA w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych nawierzchni na tymczasowym rondzie wokół węzła Piotrków Trybunalski Południe, kierowców czekają utrudnienia. Aby ograniczyć do minimum uciążliwości związane z pracami, będą one wykonywane w godzinach nocnych, informuje wykonawca.

Prace rozpoczną się dziś (07.02.2020) około 22.00 i powinny zakończyć się do jutra do godziny 6.00. W tym czasie, ze względu na brak możliwości wyznaczenia objazdów, kierowcy muszą liczyć się z kilkudziesięciominutowymi zatrzymaniami ruchu.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że do stworzenia ronda, wykorzystano wyeksploatowane łącznice starego węzła i w tych właśnie miejscach będzie prowadzona większość prac. Dotyczy to więc kierunków: Piotrków Trybunalski – Łódź i Łódź – Bełchatów, czyli północno wschodniej i północno zachodniej części ronda.

Przez pozostałą część weekendu prowadzone będą także pojedyncze prace naprawcze nawierzchni w bezpośrednim sąsiedztwie ronda. GDDKiA apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

źródło i zdjęcie: GDDKiA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here