PODZIEL SIĘ

Podpisy poparcia kandydata Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta RP będą zbierane w poniedziałek w Bełchatowie.

Na spotkanie, które odbędzie się o godzinie 17.00 w Muzeum Regionalnym zaprasza Zarząd Okręgowy nr 10 PiS. Ma ono charakter otwarty i każdy zainteresowany może przyjść.

19 KOMENTARZE

  • Ma Pani prawo głosować nawet na tak słabego kandydata. Dużo moich znajomych poprzednio głosowało na Pana Dude dzisiaj są ogromnie rozczarowani.

   12

   8
 1. Zastanawiam się kto był gorszym prezydentem Wałęsa czy obecny Duda? Generalnie ci dwaj panowie są na czele stawki – beznadziejny prezydent! Pan Duda m.in oszukał frankowiczów, łamał konstytucję RP, zerwał ważne kontakty międzynarodowe – brak jakiejkolwiek pozycji w Europie, angażowanie się w jakieś śmieszne międzymorze – sojusz z Bułgaria czy Rumunia ważniejszy od kontaktów z Niemcami czy Francją! Obecnie podróżuje za nasze podatki i robi sobie darmową kampanie w trakcie których głosi beznadziejne populistyczne przemówienia robiąc z siebie wielkiego mówce (śmiesznie to wygląda). Ten Pan na pewno nie otrzyma ode mnie i z tego co się orientuję od mojej rodziny głosu i mam nadzieję że to będzie ostania kadencja. Ciężko będzie nowej osobie w funkcji Prezydenta to wszytko naprawić…..

  21

  12
  • Z czego tu można być dumnym? Proszę przełączyć kanał z propagandy TVP INFO ( nawiasem ciekawe jak się zachowa pani idol i czy podpiszę tą żenująca dotację do propagandy kosztem tysięcy chorych na raka osób)

   13

   7
   • ty nie dumaj,tylko myśl logicznie.pana Dudę wybrał naród i trzeba to szanować.nie pasuje ci TV INFO oglądaj TVN.A jaką propagandę pani kudawa i biedronek sieją LGBT to Ci pasuje ,3 letnie dzieciaki mają się uczyć sexu w przedszkolu.

    6

    6
   • Propagandowa tuba to TVN i Polsat, a podpisana ustawa o zwrocie TVP utraconych pieniędzy za abonament który pewnie nie płacisz się należy. Nawet kwoje popaprane PO mówiło o tym za swoich rządów.

    3

    6
 2. Prezydent Duda i całe otoczenie jego prezydentury to są olbrzymie koszty tylko dlatego żeby podpisywać ustawy i wykonywać polecenia p. Kaczyńskiego to nie potrzebny jest w Polsce prezydent.

  19

  8
 3. Ja moja rodzina i moi znajomi zagłosujeemu tylko i wyłącznie na prezydenta A. Duda. To jest bardzo dobry uczciwy i prawdziwy Polak .

  6

  15
  • Nic pożytecznego, stał jak podwładny Trumpa podpisując jakaś umowę – obciach dla Polski. Nikt z ważnych w Europie nie traktuje go poważnie bo nie widać żadnych znaczących wizyt.

   13

   5
  • Idź ty się leczyć! Coś z twoją pamięcią jest nie tak…
   Alboś zwykłym zdrajcą Ojczyzny!
   Za poprzednich rządów palcem w bucie nie można było kiwnąć bo zwyczajnie nie było nas na to stać!

   2

   6
 4. Za poprzednich rządów nie było pieniędzy na nic!!!
  Wszystko zostało wyprzedane za grosze obcym i swoim!
  Państwa Polskiego nie stać było na najbardziej przyziemne potrzeby!
  Ludzie!!! Czy Wy już tego nie pamiętacie?

  1

  7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here