PODZIEL SIĘ

Środowisko Prawa i Sprawiedliwości rusza w Bełchatowie i powiecie ze zbieraniem podpisów poparcia dla Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

Dzisiaj dla działaczy i sympatyków PiS, członek zarządu okręgu nr 10 Waldemar Wyczachoski zorganizował spotkanie w Muzeum Regionalnym. Dotyczyło ono wyłącznie zbierania podpisów pod listą poparcia dla Andrzeja Dudy, wspólnego kandydata w wyborach prezydenckich Zjednoczonej Prawicy.

Działaczom rozdano listy, poinstruowano jak należy je wypełnić. Czas jaki mają na zebranie jak największej liczby podpisów to zaledwie dwa tygodnie.

Kolejne spotkanie podczas którego omówiona zostanie strategia na te wybory zaplanowano w muzeum na 2 marca.

3 KOMENTARZE

 1. Jeden z gorszych kandydatów., mało wiarygodny o czym wiedzą m.in frankowicze. Dla mnie nie dopuszczalne łamanie konstytucji którą zatwierdziło społeczeństwo. Czy jest ona idealną konstytucja? Nie jest ale nie ma koalicji żeby ja poprawić. Zdecydowanie nie dla tego Pana….

  4

  4
  • Głupote trzeba leczyć, jesli nie p. Duda to kto? Bo dla Kidawy nie ma naszej zgody. Okropna kobieta której kampania to tylko opluwanie przeciwnika. Żadnej konkretnej prognozy na przyszłość. Zresztą jak kobieta która nie umie mówić polszczyzną może reprezentować nasz kraj za granicą. Potrafi tylko suszyć zęby i mówić brednie, któr nawet prosty człowiek ignoruje.

   1

   1
 2. Tylko Prezydent Duda bo dla Kidawy nie ma naszej zgody. Okropna kobieta której kampania to tylko opluwanie przeciwnika. Żadnej konkretnej prognozy na przyszłość. Zresztą jak kobieta która nie umie mówić polszczyznąa po angielsku to już w ogóle zero, może reprezentować nasz kraj za granicą. Potrafi tylko suszyć zęby i mówić brednie, które nawet prosty człowiek ignoruje. Biedroń – ten to dopiero brednie gada a z kampani zrobił wiec zwolenników ideologii LGBT. Hołownia nawiedzony i nawracający się kilkakrotnie chrześcijanin, zero wiarydoności. Kto mu finansuje kampanię? Nie mam wątpliwości że lobby opozycjonistów. Kosiniak najpierw się bratał z PO i SLD a teraz z KUkiz15- zdrajcami. Jak bat na dupie to teraz do narodu. Mam nadzieję że nikt mu nie uwierzy. Olał wieś więc myslę że teraz wieś oleje jego i partię PSL. Tylko Andrzej Duda.

  1

  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here