PODZIEL SIĘ

39 nowych mieszkań już za chwile oddanych zostanie lokatorom. BTBS finalizuje ostatnie formalności. Klucze do mieszkań lokatorzy mogą otrzymać nawet w ciągu 3-4 tygodni.

Nowy blok przy Chmielowskiego jest bliźniaczy do tych, które już zostały oddane. To 39 nowych mieszkań, od małych kawalerek po ponad 66-metrowe wielopokojowe lokale. Wszystkie z własnymi balkonami.  Całość jest gotowa, by mogli się tu wprowadzać pierwsi lokatorzy. Najpierw jednak muszą zostać domknięte formalności.    

Blok jest bliźniaczy co nie znaczy, że nie wprowadzono żadnych zmian. Tym razem wybrano bardziej nowoczesne futryny drzwiowe, zrezygnowano za to z przyłącza gazowego. Zamiast kuchenek gazowych, w bloku montowane będą elektryczne. Inne rozwiązanie wybrano na węźle ciepła.

Osoby, które chcą zamieszkać w zasobach BTBS muszą partycypować w kosztach jego budowy. Kaucja, którą musieli zapłacić przyszli lokatorzy jest dużo niższa od tej, którą płacono podczas budowy wcześniejszych bloków i tak za kawalerkę wkład własny wyniósł 28 463 zł, a za największe ponad 66-metrowe mieszkanie 61 784 zł.  

2 KOMENTARZE

  1. Hubalczyk Bloki przy Chmielowskiego to najlepsze mieszkania w Bełchatowie, a najspokojniejsze i z najlepszym otoczeniem bloki Os. Czapliniecka (przy szpitalu) pzdr

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here