PODZIEL SIĘ

Piłkarze GKS Bełchatów mimo trudnej sytuacji klubu wznawiają treningi. Ta decyzja to efekt rozmów z zarządem bełchatowskiego klubu. Jest jednak jeden warunek.

Przypomnijmy w poniedziałek piłkarze GKS wraz ze sztabem szkoleniowo medycznym wydali oświadczenie w którym m.in. odnieśli się do obecnej sytuacji bełchatowskiego klubu, chodzi głównie o brak wynagrodzeń. Ta sytuacja sprawiła, że zespół postanowił zawiesić treningi. Wczoraj piłkarze byli obecni w klubie ale tak jak zapowiedzieli na trening poranny nie wyszli. Wówczas głos w sprawie zabrał zarząd klubu, który oświadczył m.in że na początku tygodnia podpisana została umowa z Miastem Bełchatów na usługę promocyjną, dzięki czemu budżet zostanie wkrótce zasilony.

Po rozmowach zarządu z piłkarzami i sztabem szkoleniowym podjęto kolejne decyzje – treningi zostaną wznowione jest jednak jeden warunek – uregulowanie zaległości za ubiegły rok do dnia 10 marca br. W innym przypadku jak zaznaczają piłkarze, podejmiemy dalsze kroki związane z odzyskaniem należnych nam pieniędzy, co jest równoznaczne ze zbiorowym wysłaniem wezwań do zapłaty, o czym poinformowaliśmy zarząd klubu. Ponadto chcielibyśmy zaznaczyć, że piątkowy sparing i dalsze treningi, a także wszystkie nasze obowiązki względem klubu są niezagrożone do ww. terminu – dodają piłkarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here