PODZIEL SIĘ

Dobromir Sośnierz poseł na Sejm RP z Konfederacji gościł w Bełchatowie. To kolejne miasto w województwie, w którym zorganizowane zostało spotkanie z sympatykami i działaczami Konfederacji.

Piątkową wizytę poprowadził Patryk Marjan, czołowa postać ugrupowania w tym okręgu. Mówiono o sukcesie jakie Konfederacja odniosła w ostaniach wyborach oraz o potrzebie „zwierania szeregów”, by ugrupowanie nie podzieliło losu innych ugrupowań, które po sukcesie wyborczym i wprowadzeniu posłów do Sejmu znikały z życia publicznego po jednej kadencji.

Dlatego zachęcano tych, którzy przyszli na spotkanie z Dobromirem Sośniarzem do angażowania się w życie polityczne, począwszy od tego najbardziej lokalnego. Można odnieść wrażenie, że bełchatowskie struktury Konfederacji już przygotowują się do startu w wyborach samorządowych.

Poseł Dobromir Sośniarz mówił o aktualnych wydarzeniach i kulisach swojej pracy w Sejmie. Odpowiadał również na pytania publiczności.

1 KOMENTARZ

  1. Kogo on chce kupić, bo komunistów którzy by chętnie widzieli współprace z Rsją to my już nie chcemy. Liczebność na spotkaniu też była marna

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here