PODZIEL SIĘ

Czujemy się obywatelami trzeciej, a nawet czwartej kategorii, oszukiwani i manipulowani  – piszą w liście  do prezydenta RP Andrzeja Dudy związkowcy działający w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Przypominają o składanych obietnicach przez rządzących i słowach wypowiedzianych przez Prezydenta RP – „Trudno byłoby sobie wyobrazić funkcjonowanie polskiego przemysłu bez Bełchatowa”… związkowcy odpowiadają – my też sobie tego nie wyobrażamy, a koncesji dla Złoczewa jak nie było, tak nie ma.    

„Nie możemy już dłużej czekać i przyglądać się opieszałości urzędników odpowiedzialnych za wydanie koncesji”. Z informacji jakie posiedliśmy choćby Na parlamentarnym Zespole ds. Złoczewa – jak piszą związkowcy, nie istnieją żadne przesłanki prawne, które uniemożliwiałyby wydanie Kopalni Węgla Brunatnego koncesji na wydobycie węgla w Złoczewie”.

Związkowcy przypominają też, o  poparciu jakie PiS otrzymuje w wyborach z okręgu nr 10. Jak napisali mimo czują się lekceważeni, oszukani i zwodzeni kolejnymi obietnicami koncesji przed każdymi wyborami.  

Dodają,  że przyznanie koncesji nie leży w kompetencjach Prezydenta RP, ale liczą na mocny głos Andrzeja Dudy i jego poparcie.    

1 KOMENTARZ

  1. Żadnej koncesji nie będzie a działania miejscowych posłów to propaganda przed wyborami w maju. Po nich dopiero poinformuje się społeczeństw o negatywnej decyzji. Duda rzadko dotrzymuje obietnic właśnie sa PIT do rozliczenia – jaka jest wolna kwota od podatku

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here