PODZIEL SIĘ

Bełchatowski szpital wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów w oddziałach szpitalnych. Wszystko z powodu rosnącej liczby przypadków zakażenia koronawirusem.

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowe wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów w oddziałach szpitalnych. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, zawiesza także przyjęcia planowe do szpitala do odwołania. O nowym terminie pacjent zostanie poinformowany telefonicznie po wygaśnięciu zagrożenia epidemiologicznego.

Szpital informuje także, że w przypadku infekcji warto pozostać w domu i skorzystać z porady telefonicznej – w której otrzyma się wskazówki, czy trzeba zgłaszać się do poradni.

Do 31 marca br. wstrzymuje się także kwalifikacje do przyjęć planowych w oddziałach szpitalnych, w których kwalifikacja odbywa się na podstawie badania lekarskiego lub okazanej przez pacjenta dokumentacji. Oddziały, w których terminy wyznaczane są telefonicznie pracują normalnie w tym zakresie. Zapisy na badania endoskopowe, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej i USG odbywać się wyłącznie telefonicznie.

źródło: szpital-belchatow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here