PODZIEL SIĘ

Obowiązek pozostania w domu pozwala siatkarzom nie tylko na poświęcenie czasu rodzinie ale również na realizację pasji, na które brakowało czasu w trakcie sezonu. Tak jest m.in. u Mariusza Wlazłego.

Jak podkreśla kapitan i atakujący PGE Skry, podczas kwarantanny ma czas na rzeczy, które odkładał “na później”. – Przede wszystkim poświęcam czas dzieciakom na zabawę połączoną z nauką i to wypełnia mi praktycznie cały dzień – opowiada Wlazły. – Przeplatam to jednak pracami w ogrodzie czy sprzątaniem w garażu.

Siatkarz pasjonuje się również fotografią. – I mam wreszcie okazję, aby się tym zająć. Co prawda nie mogę robić zdjęć w plenerze, ale swobodnie poświęcam się obróbce przy komputerze. Do tego czytam książki, które czekały na swój odpowiedni moment – uśmiecha się Wlazły.

Legenda PGE Skry nie ukrywa, że brakuje mu siatkówki. – Tęsknię za treningami, takimi typowo siatkarskimi w hali czy siłowymi, a do tego za rywalizacją z kolegami, meczami i wydarzeniami sportowymi, w których brałem udział. Tak naprawdę brakuje mi wszystkiego, co wiąże się ze sportem – mówi Wlazły. – Jest to taka nienaturalna sytuacja, zupełnie inna, niż normalnie zakończony sezon. Myślę, że każdemu z nas jest przykro, smutno i brakuje tego, co w pewnym momencie musiało się skończyć.

źródło: PGE Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here