PODZIEL SIĘ

To trudny czas ale myślimy o przyszłości zaznacza sternik PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki. Choć sezon sportowy zakończył się, PGE Skra jest nadal aktywna – siatkarze chętnie angażują się w działania marketingowe, klub nie zapomina także o działaniach edukacyjnych dla najmłodszych kibiców.

Jak zaznacza Piechocki, siatkarze PGE Skry reprezentują wysoki poziom sportowy ale też mają ogromny potencjał wizerunkowy. Są tego świadomi, a my jako klub przygotowujemy działania, w których mogą się wykazać, zaangażować, a także przekazać pewien przekaz informacji do kibiców, a przy tym edukować ich, wpływać na ich poczucie humoru oraz nastawienie. Ten czas jest trudny dla wszystkich, również dla całej drużyny PGE Skry Bełchatów. Siatkarze przecież dbają teraz nie tylko o siebie, ale również o swoich bliskich. Najbardziej cieszy fakt, że mimo wymagań, które mają teraz na co dzień, realizują wszystkie nasze prośby dotyczące działań marketingowych, a proszę mi wierzyć – jest ich całkiem sporo. Cały klub ma świadomość, że (SK)razem jesteśmy silniejsi.

PGE Skra nie zapomina też o aspektach edukacyjnych. Jest wpisany w naszą misję i stanowi podstawę naszych działań. Teraz możemy to jeszcze bardziej zaakcentować, wykorzystując również wiedzę oraz specjalizacje naszych sponsorów. Przy współpracy z firmą Liedmann Agro przygotowaliśmy testy z chemii czy biologii. To, co robimy, może łączyć wiele elementów, właśnie na czele z edukacją. Wspomniane aktywności to nie wszystko, co planujemy zrealizować. Będą kolejne projekty edukacyjne przy dużym zaangażowaniu siatkarzy oraz sztabu szkoleniowego PGE Skry. Myślę, że mało kto spodziewa się, że nasi siatkarze będą posługiwać się językiem migowym… Działamy dalej i choć sezon sportowy zakończył się, PGE Skra będzie nadal aktywna, dodaje prezes bełchatowskiego klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here