PODZIEL SIĘ

Bełchatowskie schronisko dla zwierząt zainicjowało w internecie akcję, w której fachowcy odpowiadają na pytania posiadaczy czworonogów. Mają własny kanał na YOUTUBE Schronisko Bełchatów, a w nim cykl – „PSIAkość – rozgryzamy PSIE problemy”.

Iga – weterynarz, Piotr – od psich manier, Marta – specjalistka od kotów, Mariusz kierownik zamieszania i opiekunowie zwierząt- to ekipa pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, która udziela porad posiadaczom czworonogów. Wachlarz zagadnień jest szeroki. Od zagadnień dotyczących zdrowia, zachowania zwierząt, po odpowiedzi które pomogą wybrać nam dla siebie odpowiedniego zwierzaka.

Pierwsze odcinki już są dostępne, a w nich cenne informacje. Każdy odcinek poświęcony jest innemu zagadnieniu. Co ważne fachowcy odpowiadają na pytania widzów. Te można zamieszczać pod filmami w komentarzach. Pierwsze odcinki zawierają odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania takie, które zadają zazwyczaj ci, którzy odwiedzają schronisko.

Produkcja cyklu to przede wszystkim ukłon w stronę posiadaczy zwierząt. Schronisko chce być pomocne tym, dla których los zwierząt nie jest obojętny.

foto: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here