PODZIEL SIĘ

Górniczy Klub Sportowy wdraża kolejny etap tzw „planu powrotu do treningów i izolacji sportowej”. Na 7 maja zaplanowane są testy dla drużyny i sztabu na obecność koronawirusa.

Jak informuje klub od rana pobierana będzie krew od zawodników, trenerów i części osób funkcyjnych w bełchatowskim klubie. Grupa „izolacyjna” zostanie podzielona na kilka podgrup w odstępach czasowych, by uniknąć kontaktów. Każda z osób ma być wyposażona w środki ochrony osobistej.

Godzina rozpoczęcia pierwszego od blisko dwóch miesięcy treningu „Brunatnych” uzależniona będzie od godziny otrzymania wyników. Warto dodać, że trening planowany jest na piątek i odbędzie się on na boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Zgodnie z wytycznymi na treningu na jednym boisku będzie mogło przebywać zaledwie sześciu zawodników i jeden trener.

Jak dodaje bełchatowski klub inauguracyjne zajęcia mają mieć charakter wprowadzający i trwać około godziny. Zawodnicy mają przyjechać swoimi autami na boisko, już przebrani, unikając wizyty w siedzibie klubu i szatni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here