PODZIEL SIĘ

GKS Bełchatów przeprowadził głosowanie na najładniejszą koszulkę, w której na przestrzeni 42 lat występowali w ligach i pucharach zawodnicy pierwszej drużyny GKS Bełchatów.

Na klubowych profilach społecznościowych prezentowano przez sześć dni grafiki z koszulkami od sezonu 2019/20 do pierwszych lat funkcjonowania klubu. Kibice na tej podstawie przyznawali punkty dla trzech spośród 63 wzorów domowych i wyjazdowych koszulek na przestrzeni wspomnianych lat. Dzięki tym głosom udało się wybrać najlepsze trzy.

Jak informuje klub bezapelacyjnym zwycięzcą, z ogromną przewagą, okazała się koszulka Uhlsporta z pierwszych w historii ekstraklasowych sezonów 1995/96 – 1996/97. Grali w niej m.in. Sylwester Szkudlarek, Dariusz Rzeźniczek, Robert Górski, Krzysztof Kukulski czy Jacek Berensztajn.

Na drugim miejscu uplasowała się koszulka firmy KEEZA z drugoligowych rozgrywek 2016/17 a na trzecim, z niewielką już stratą Adidas z sezonu, w którym wywalczono pierwszy awans, czyli 1994/95.

Tuż za podium, z zaledwie dwoma punktami mniej, znalazły się Errea z sezonów 2001/02 – 2003/04 oraz biała TICO z wicemistrzowskiego 2006/07.

źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here