PODZIEL SIĘ

Miłośnicy enduro kolejny rok nie zobaczą swoich ulubieńców w akcji a także sami nie będą mogli wziąć udziału w wyścigu Red Bull 111 Megawatt. Warto przypomnieć, że ostatnia edycja tego wydarzenia to rok 2018.

Ci z Państwa, którzy byli na Red Bull 111 Megawatt 2018 zapewne doskonale pamiętają jakie emocje towarzyszyły zarówno uczestnikom jak i kibicom – to właśnie podczas tej edycji trzykrotny triumfator Jonny Walker złamał rękę i nie ukończył wyścigu. Triumfował Wade Young, zawodnik z RPA natomiast znany dobrze miłośnikom tego sportu Tadeusz Błażusiak po wznowieniu kariery cieszył się z udanego startu.

Niestety jak piszą organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia: „Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną oraz konsekwencje, jakie ona niesie dla możliwości realizacji przedsięwzięć eventowych o dużej skali, zmuszeni jesteśmy odwołać 6. edycję Red Bull 111 Megawatt. Największe zawody hard enduro w Polsce, nie odbędą się w zaplanowanym terminie, 27-28 czerwca 2020, ani żadnym innym, w bieżącym roku. Decyzja o anulowaniu 6. edycji Red Bull 111 Megawatt w Kleszczowie wynika z dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie, braku możliwości określenia rozwoju sytuacji w najbliższych miesiącach i obowiązujących aktualnie przepisów o organizacji imprez masowych. Wzgląd na bezpieczeństwo uczestników i widzów oraz jakość tej imprezy, budowaną przez pięć edycji, zmusza do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu Red Bull 111 Megawatt”.

źródło: redbull.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here