PODZIEL SIĘ

Vital Heynen, trener siatkarskiej reprezentacji Polski podał skład kadry na pierwsze tegoroczne zgrupowanie, które odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.

Warto dodać, że w kadrze nie zabraknie siatkarzy PGE Skry Bełchatów w tym gracza, który dopiero co dołączył do bełchatowskiej drużyny czyli Mateusza Bieńka. W drużynie znajdzie się także trener i fizjoterapeuta żółto-czarnych. 

Jak zaznacza Mateusz Bieniek, środkowy PGE Skry: „Ja jestem podekscytowany i cieszę się, że w końcu po takiej długiej przerwie będziemy mieli okazję potrenować. Nie ukrywam, że stęskniłem się za siatkówką i fajnie będzie się poruszać. Mam nadzieję, że to nam pomoże, bo nie będzie aż tak długiej rozłąki, czyli tak, jak mówił trener Vital Heynen: unikniemy 20-miesięcznej przerwy między kadrą w sezonie 2019 a igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Takie zgrupowanie może nam pomóc też przed przygotowaniami w klubach, bo trochę się poruszamy, poświęcimy czasu na odbudowę formy, chyba tak naprawdę od nowa, bo przerwa była dość długa. Jeszcze raz podkreślę: cieszę się, że będziemy mogli się spotkać w Spale i razem potrenować”.

Reprezentacja spotka się w Spale 1 czerwca i będzie trenowała przez blisko dwa tygodnie. Najpierw wszyscy zawodnicy i sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19.

źródło i zdjęcie: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here